9 х9 - (45-5 х9) : 10 сколько?

+5
Ответы (1)
  1. 1 мая, 17:49
    0
    1) 5*9=45

    2) 45-45=0

    3) 0/10=0

    4) 9*9=81

    5) 81-0=0