1 8/7 : (12/17+2 7/11)

+2
Ответы (1)
  1. 2 января, 05:09
    0
    1) 12/17+2 7/11=12/17+29/11=625/187=3 64/187

    2) 1 8/7:3 64/187=15/7:625/187=2805/4375=561/875