900001 - (234489+125347) - 801603-628914)

+2
Ответы (2)
  1. 5 июня, 00:39
    0
    90001 - (359836-172689)

    90001-187147=712854
  2. 5 июня, 01:54
    0
    1) 234489+1253447=359836

    2) 900001-359836=540165

    3) 801603-628914=172689

    4) 540165-172689=367476