3 - (x плюс 1,9) равно - 1,1

+1
Ответы (2)
  1. 9 июня, 18:19
    0
    3-x - 1,9 = - 1,1

    1,1-x = - 1,1

    -x = - 1,1-1,1

    -x=-2,2

    x=2,2
  2. 9 июня, 19:21
    0
    3 - (x+1,9) = - 1,1

    3-x-1,9=-1,1

    1,1-x=-1,1

    x=1,1-1,1

    x=0