13/44-2/33=, 5/16-1/12=, 9/50-3/40=?

+3
Ответы (1)
  1. 18 января, 00:06
    0
    1) = 39/132-8/132=31/132

    2) = 15/48-4/48=11/48

    3) = 36/200-15/200=21/200