5 х (2 х-3) - 3 х (11 х-5) = 10 (1-2 х) + 10 х-33 х

+1
Ответы (1)
  1. 21 августа, 06:44
    0
    10 х^2-15 х-33 х^2+15 х=10-20 х+10 х-33 х; 10 х^2-15 х-33 х^2+15 х-10+20 х-10 х+33 х=0; -23 х^2+43 х-10=0; (Дискриминант) Д=