45 - (7+18) - (34-18+26)

+4
Ответы (2)
  1. 28 января, 02:08
    0
    45 - (7+18) - (34-18+26) = 30
  2. 28 января, 02:10
    0
    7₊18=25 34₋18₊26=10 45-25=20-10=10