1.7*2.3-1.7*1.5+0.8*2.2-0.8*0.5

+5
Ответы (2)
  1. 18 июля, 23:05
    0
    1,7 * (2,3-1,5) + 0,8 * (2,2-0,5) = 1,7*0,8+0,8*1,7=1,7 * (0,8+0,8) = 1,7*1,6=2,72
  2. 18 июля, 23:34
    0
    1) 1,7*2,3=3,91

    2) 1,7*1,5=2,55

    3) 0,8*2,2=1,76

    4) 0,8*0,5=0,4

    5) 3,91-2,55=1,36

    6) 1,36+1,76=3,12

    7) 3,12-0,4=2,72