60 - (3,2:0,8) + 0,001

+3
Ответы (1)
  1. 26 марта, 07:34
    0
    60 - (3,2:0,8) + 0,001=56,001

    1) 3,2:0,8=4

    2) 60-4=56

    3) 56+0,001=56,001