10 9/16 - (3 11/12+4 4/9)

+3
Ответы (1)
  1. 31 марта, 00:07
    +2
    10 9/16 - (3 11/12+4 4/9) = 2 29/144

    1) 3 11/12+4 4/9 = 8 13/36

    2) 10 9/16-8 13/36=2 29/144