6/35 х 3/11 х 7/18 = ?

+4
Ответы (2)
  1. 24 июля, 13:25
    0
    6/35*3/11*7/18 = (6*3*7) / (35*11*18) = 126/6930=1/55
  2. 24 июля, 13:26
    0
    6/35 * 3/11 * 7/18 = (6*3*7) / (35*11*18) = (6*3) / (5*11*18) = 1 / (5*11) = 1/55