Орнектер бойынша есептер курастыр 250*2+120*3 и 250 дана второй 250*2-120*3 и 120 дана

+1
Ответы (1)
  1. 2 апреля, 14:18
    0
    250*2+130*3=1.890 250*2-120*3=1.140 1.890+1.140-120=2.910