3*10^ (-7) / 2001*10^ (-9)

+3
Ответы (1)
  1. 9 мая, 22:22
    0
    3/2001 * 10^ (-7) / 10^ (-9) = 3/2001 * 10^2 = 1/667 * 10^2=100/667

    Ответ: 100/667