522,348:87+2,7 х (0,84-0,128:0,16) =

+2
Ответы (1)
  1. 30 июля, 03:36
    0
    522,348 : 87 + 2,7 * (0,84 - 0,128 : 0,16) = 6,112

    1) 0,128 : 0,16 = 0,8

    2) 0,84 - 0,8 = 0,04

    3) 522,348 : 87 = 6,004

    4) 2,7 * 0,04 = 0,108

    5) 6,004 + 0,108 = 6,112