75/100=

80/1000=

30/1000=

55/100=

30/100=3/10=

+2
Ответы (1)
  1. 16 февраля, 15:08
    0
    75/100=0.75

    80/1000=0.08

    30/1000=0.03

    55/100=0.55

    30/100=0.3

    3/10=0.3