1) 2 6/7: (5/6-9/14) ;

2) 2 6/7:5/6-9/14.

+3
Ответы (1)
  1. 24 февраля, 00:15
    0
    2 6/7: (35/42 - 27/42) = 2 6/7: 8/42 = 2 6/7 : 4/21 = 2 18/21 : 4/21 = 60/21 : 4 / 21 = 15