13,5 х - 11,7 = 7,8 х + 5,4

+2
Ответы (1)
  1. 11 июля, 00:33
    0
    13,5 x - 7,8 x = 5,4 + 11,7 5,7 x = 17,1 x = 17,1 : 5,7 x = 3