90+10+30+90+2000+90+706

+5
Ответы (2)
  1. 5 июля, 11:12
    0
    90+10+30+90+2000+90+706 = 3016

    1) 90+10=100

    2) 100+30=130

    3) 130+90=220

    4) 220+2000=2220

    5) 2220+90=2310

    6) 2310+706=3016
  2. 5 июля, 11:37
    0
    90+10+30+90+2000+90+706=3016