3• (14+8) : 2=

7• (12+9) : 3=

15828:4=

27981:9=

+2
Ответы (2)
  1. 28 мая, 20:20
    0
    3 * (14+8) : 2=33

    7 * (12+9) : 3=31

    15828:4=3957

    27981:9=3109
  2. 28 мая, 21:52
    0
    3 * (14+8) : 2=33

    7 * (12+9) : 3=49

    15828:4=3956.3

    27981:9=3109