4x (4-3) + 2x (8+9) = 12x (3-24)

+5
Ответы (1)
  1. 16 сентября, 04:14
    0
    4x (4-3) + 2x (8+9) = 12x (3-24)

    4 х*1+2 х*17=12 х * (-21)

    4 х+34 х = - 252 х

    4 х+34 х+252 х=0

    290 х=0

    х=0