2/45+7/9, 2/5+4/25,1/6+7/18

+2
Ответы (1)
  1. 30 ноября, 20:56
    0
    1) 2/45+7/9=2/45+35/45=37/45; 2) 2/5+4/25=10/25+4/25=14/25, 3) 1/6+7/18=3/18+7/18=10/18=5/9;