230*10 480*100 80*90 100*10

+5
Ответы (2)
  1. 11 июня, 21:08
    0
    230*10=2300, 480*100 = 48000, 80*90=7200, 100*10=1000
  2. 11 июня, 22:52
    0
    2300. 48000 7200 1000