16/35+12/35 1-4/7 1+10/11

+5
Ответы (1)
  1. 3 ноября, 20:56
    0
    16/35+12/35=28/35=4/5

    1-4/7=7/7-4/7=3/7

    1+10/11=1 целая 10/11