0,18: (0,6x-8,85) = 0,24

+1
Ответы (1)
  1. 18 февраля, 00:07
    +4
    0,18 : (0,6x - 8,85) = 0,24

    0,6x - 8,85 = 0,18 : 0,24

    0,6x = 0,75 + 8,85

    X = 9,6 : 0,6

    X = 16