Чому доривнюе добуток 25% вид 16 та однои цилои 6 восьмых

+3
Ответы (1)
  1. 15 апреля, 08:00
    0
    25% от 16 = 16 * 0,25 = 4

    1 целая 6/8 = 1,75

    4*1,75=7

    Ответ: 7