40-16=

40-6=

46-10=

78-30=

70-38=

5+75=

+2
Ответы (2)
  1. 18 июня, 23:02
    0
    40-6=34

    46-10=36

    78-30=48

    70-38=32

    5+75=80
  2. 18 июня, 23:42
    0
    40-16=24, 40-6=34, 46-10=36, 78-30=48, 70-38=32, 5+75=80