40 30=50 5; 32 4=25 17; 54 6=90 42; 8 6=90 42; 7 5=70 2; 37 8=9 5.

+1
Ответы (1)
  1. 11 октября, 09:44
    0
    40-30=50/5

    32/4=25-17

    54-6=90-42

    8*6=90-42

    7*5=70/2

    37+8=9*5