19,9*18-19,9*16+30,1*18-30,1-16

+3
Ответы (1)
  1. 25 сентября, 01:46
    0
    19,9*18-19,9*16+30,1*18+30,1*16=19,9 * (18-16) + 30,1 * (18-16) =

    19,9+30,1 * (18-16) = 50*2=100