3524120-398705:5*40=

+2
Ответы (1)
  1. 15 апреля, 23:21
    0
    1) 398705:5=79741.

    2) 79741*40=3189640.

    3) 3524120-3189640=334480.

    3524120-398705:5*40=334480.