2 2/11*1 3/8: 3/4. 11/23 * 3 2/7:5 1/2.

+2
Ответы (1)
  1. 16 июля, 20:30
    0
    2 2/11 * 1 3/8 : 3/4 = 24/11 * 11/8 : 3/4 = 3/1 * 4/3 = 4

    11/23 * 3 2/7 : 5 1/2 = 11/23 * 23/7 : 11/2 = 11/7 * 2/11 = 2/7