X+1/9=1;

1-x=5/9;

x+2/7=1;

1-x=4/7.

+5
Ответы (1)
  1. 16 мая, 23:44
    0
    1) x=8/9

    2) x=4/9

    3) x=5/7

    4) x=3/7