1/13• (2 3/8-1 5/6) •2 2/5+9/10

+5
Ответы (1)
  1. 7 мая, 10:00
    0
    1/13 * (-21/48) * 2,4+0,9=-21/260+0,9=-20,1/260=-201/2600