2 2/9:y=3 19/27:3 1/3

+1
Ответы (1)
  1. 30 ноября, 03:47
    0
    2 2/9:у=3 19/27: 3 1/3

    2 2/9 * 1/3=3 19/27 у

    3 19/27 у=20/27

    у=20/27:3 19/27

    у=20/27:100/27

    У=1/5