Выразите 2,7 часа в минутах

+3
Ответы (2)
  1. 19 апреля, 11:57
    0
    2 часа=120 минут

    1 час=60 минут

    60/10*7=42 минуты

    120+42=162 минуты
  2. 19 апреля, 12:54
    0
    60:7*2=17 минут14 сек.