1000-32032:208+551156:607

+1
Ответы (1)
  1. 16 сентября, 22:51
    +1
    1000-32032:208+551156:607=1754

    1) 32032:208=154

    2) 551156:607=908

    3) 1000-154=846

    4) 846+908=1754