1) 8*9=8+8+8 + ... + ... 2) 8*8=8 * ... - 8

8*7=8*6 + ... 8*3=8+8 + ...

8*9=9*9 - ... 8*5=8 * ... + 8

5*8 = ... * 5 8*5=8 * ... - 8

+1
Ответы (1)
  1. 13 ноября, 16:37
    0
    1) 8*9=8+8+8+8+8+8+8+8+8 2) 8*8=8*9-8 3) 8*7=8*6+8 4) 8*3=8+8+8 5) 8*9=9*9-9 6) 8*5=8*4+8 7) 5*8=8*5 8) 8*5=8*6-8