54+6-34 54-8 62-7 86+7

+5
Ответы (1)
  1. 30 июля, 03:40
    0
    Решение:

    1) 54+6-34=26.

    2) 54-8=46.

    3) 62-7=55.

    4) 86+7=93 ...