1) (-7) * (-0,5) * (-3) * (-2) =

2) (-1,25) * 5 * (-8) * (-6) =

+1
Ответы (1)
  1. 6 ноября, 19:29
    0
    21

    -7 * (-0,5) = 3,5

    3,5 * (-3) = (-10,5)

    -10,5 * (-2) = 21