Бирликтерин 3 ке кобейткенде 5*3=15 тендиги

+1
Ответы (1)
  1. 30 мая, 17:29
    0
    2*3=6. 3*3=9. 4*3=12. 6*3=18. 7*3=21. 8*3=24. 9*3=27