42:6 + (19+6) ; 5-6*2 ско

+4
Ответы (1)
  1. 22 мая, 09:57
    0
    1) 19+6=25

    2) 42:6=7

    3) 25:5=5

    4) 6*2=12

    5) 12-5=5