800: (17+3) * 9-4 * (135-86)

+5
Ответы (1)
  1. 23 марта, 14:56
    0
    1. 17+3=20

    2.800:20=40

    3.40*9=360

    4.135-86=49

    5.4*49=196

    6.360-196=164

    ответ: 164.