4/9:16/45 = 6 10/13:1 5/39=. 55:11/12=

+5
Ответы (1)
  1. 20 апреля, 13:35
    -1
    4/9 : 16/45 = 4*45 / 9 * 16 = 5/4=1 1/4 6 10/13 : 1 5/39 = 88 * 39 / 13 * 44=6 55 : 11/12 = 55 * 12 / 11=5*12=60