15845+5424154*355445

+1
Ответы (1)
  1. 22 апреля, 17:14
    0
    15845+5424154*355445

    1) 5424154*355445 = 1,9279884 * 10^12

    2) 1,9279884 + 15846 = 1,9279884 * 10^12