д) 1 1/2*1 1/3, е) 2 1/2*1 3/5

+2
Ответы (1)
  1. 15 октября, 12:12
    0
    Д) 1 1/2*1 1/3=3/2*4/3=2

    е) 2 1/2*1 3/5=5/2*8/5=4