7 7 7 7=6,7 7 7 7 = 7,7 7 7 7=8,7 7 7 7=9

+2
Ответы (2)
  1. 25 июня, 14:42
    0
    (7*7+7) : 7=8 (7*7-7) : 7=6 (7-7) * 7+7=7 (7+7) : 7+7=9
  2. 25 июня, 15:22
    0
    (7*7+7) / 7=8

    (7*7-7) / 7=6

    (7-7) * 7+7=7