53-42 разделить (2+4) + 5,6

+3
Ответы (1)
  1. 8 мая, 11:05
    0
    53-42: (2+4) + 5,6=51,6

    1) 2+4=6

    2) 42:6=7

    3) 53-7=46

    4) 46+5,6=51,6.