6 11/12 - 3 1/6 - 1 1/4

+3
Ответы (2)
  1. 4 апреля, 01:42
    0
    6 11/12 - 3 1/6 - 1/4 = 6 11/12 - 3 2/12 - 1 3/12 = 2 6/12 = 2 1/2
  2. 4 апреля, 02:16
    0
    6 11/12-3 1/6-1 1/4=6-3-1 + (11/12-2/12-3/12) = 2 6/12=6 1/2