3 (2x+5) - 2 (3x+2) = 2 ...

+2
Ответы (1)
  1. 7 июня, 19:25
    0
    6x+15-6x+4=2 + ...

    19=2 + ...

    ... = 17

    3 (2x+5) - 2 (3x+2) = 2+17