0,6 (-2y+3) - 0,4 (9y) = - 0,3 (y-9)

+2
Ответы (1)
  1. 11 сентября, 19:13
    0
    0,6 (-2 у+3) - 0,4 (9 у) = - 0,3 (у-9)

    -1,2 у+1,8-3,6 у=-0,3 у+2,7

    -4,8 у+0,3 у=2,7-1,8

    -4,5 у=0,9

    у=-0,2