134+124 - (876+765) * 988=

+4
Ответы (1)
  1. 25 сентября, 00:24
    0
    1) 876+765=1641

    2) 1641*988=1621308

    3) 134+124=258

    4) 258-1621308=-1621050

    Ответ: - 1621050